Akıcı İngilizce Konuşmak Artık Çok Kolay

Akıcı İngilizce Konuşmak Artık Çok Kolay

İngilizce hem bireysel hem de kurumsal hayatta oldukça önemli bir yere sahiptir. Dolayısıyla İngilizceyi anadili gibi konuşmak için alanında çok başarılı www.tadbakirkoy.com/ sitesini incelemek yeterli olacaktır. Özellikle iş hayatında global şirketler personel alımı gerçekleştirirken ilk sırada akıcı İngilizce konuşma, anlama ve yazma olgusu öne çıkmaktadır. Uzman eğitmen kadrosu ile artık yabancı dili konuşmak çok Şişli ingilizce kursu ile kolaylaşmaktadır.

 Öğrencilerin Yabancı Dil Sınavları İçin Destek Verilmesi

 Üniversite hazırlık döneminde Şişli ingilizce kursu ile hazırlık yapılması belirli metotlar ile eğitim dokümanlarının periyodik olarak güncellenmesi ve yabancı eğitmenler eşliğinde hem teori hem de pratik yapılması için yoğun çalışma programları hazırlanmaktadır. www.tadbakirkoy.com/

 web sayfası incelendiğinde demo dersler başlığından örnek derslere girmek mümkün olacaktır.

 Eğitim danışmanları detaylı şekilde başvuru yapan kişinin öncelikle seviyesini belirler ve ardından

 kişiye özel sınıflar eşliğinde eğitimlere başlanmaktadır. Belirli dönemler içerisinde sınavlar yapılarak durum güncellemesi gerçekleştirilir.

 Akademik Kurslar

 Akademik kurslar başlığında TOEFL, GMAT, IELTS, YÖK Dil gibi akademik uzmanlık alanlarını belirleyici sınavlarına özenle hazırlayan Türk Amerikan Derneği Bakırköy şubesi uzmanlık sınavlarına özel sınıflar açmakta ve dersler verilmektedir. Teorik dersler Pratik alışmalar, konuşma sınıfları, okuduğunu anlama etütleri ile pekiştirme yapılmaktadır. Yüz yüze eğitim desteği verilmekle birlikte

 www.tadbakirkoy.com/ üzerinden online destek grupları oluşturulmaktadır. Böylece öğrenciler sürekli desteklenmektedir.

 Yurtdışında Eğitim Fırsatları İçin İngilizce Yeterlilik Eğitimleri

 öğrencilerin yurt dışında eğitim almak istemeleri halinde tercih ettikleri üniversitelerin İngilizce sınavlarına hazırlanması için Türk Amerikan Derneği Bakırköy şubesi oldukça kararlı ve anlaşılır eğitimler verilmektedir. Ayrıca Yurtdışı eğitimler ve okul seçimlerinde Şişli ingilizce kursları kişiye özel danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Öğrencinin doğru yönlendirilmesi adına kişisel ihtiyaç analizi yapılmakta ve doğru ihtiyaçlar belirlenerek en uygun ülkedeki okula yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

www.tadmecidiyekoy.com/