Antiviral Zemin Kaplama

Doku Zemin Sistemleri Kovid-19 salgınına karşı ürün yelpazesine kattığı Antiviral Zemin Kaplama sistemi ile müşterilerin sağlığını düşünerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Antiviral Zemin Kaplama

Doku Zemin Sistemleri olarak, herkesin günlük yaşamının bir parçası haline gelen kovid-19 salgınının bir sonucu olarak şu anda var olan endişelerin ve karmaşıklıkların farkındayız. Virüsün yayılmasını sınırlayarak antiviral zemin kaplama ürün yelpazesi, yüzeyle temas ettiğinde virüsün büyümesini engelleyen ve ortadan kaldıran özel bir kaplamaya sahiptir.

Birçok uluslararası firma tarafından onaylanan bu ürün, kir ve tozun toplanmasını önleyen ek avantajlara sahiptir. Antiviral zemin kaplama çocuk ve yaşlıların olduğu bir evde en ideal seçimdir. İyi tutuş sağlayan ve kaymaları / aksilikleri önleyen kaymayı önleme özelliğine sahiptir.

Bakteri, mantar ve virüslerin büyümesini azaltmak, endüstrinin ilk antiviral zemin kaplama çözümleri yelpazesinin piyasaya sürülmesiyle daha da kolaylaştı. Doku Zemin Sistemleri de bu devrim niteliğindeki ürünle koronavirüsü de dahil olmak üzere birçok virüsün büyümesini yüzde 99,68 oranında engelleyen özel bir gümüş iyonu ve titanyum oksit içermektedir. Kaplama ayrıca yüzeyle temas ettiğinde virüsü de ortadan kaldırır.

Doku Zemin Sistemleri’nin döşeme yelpazesine kattığı bu ürün sadece anti-viral değil, aynı zamanda anti-fungal, anti-bakteriyel ve anti-mikrobiyal özelliklere de sahiptir. Antimikrobiyal kaplama, karo halılarda istenmeyen kokuları önler ve döşemeyi bakteri ve mantarların neden olduğu lekelerden ve renk bozulmalarından korur. Bu işlem ayrıca ürünleri mantarlara, yosunlara ve ev tozu akarları gibi belirli mikro hayvanlara karşı korur. Ürünlerin içinde bakteri üremesini önlemek için aktif bir şekilde çalışır.

Kovid-19 salgınına karşı insanlar giderek daha bilinçli hale geldikçe ve daha hijyenik ve daha sağlıklı bir çevre yaratmaya yatırım yaptıkça, hayatlarıyla sorunsuz bir şekilde birleştirilebilecek çözümler arıyorlar. Biz de Doku Zemin Sistemi olarak bu artan ihtiyaca yanıt olarak, zeminlerinizi her türlü virüsten etkin bir şekilde temizleyen ve böylece güvenli bir yüzey sağlayan yıkıcı bir antiviral zemin kaplama yelpazesi başlattık. Yukarıda da belirttiğimiz gibi en son teknolojiyle desteklenen bu sektörde ayrıca, yumuşak döşeme serilerimizde bulunan anti-mikrobiyal, anti-fungal ve anti-bakteriyel özelliklere sahibiz.