Düğün Organizasyonu

Dünya evine girdiğiniz, hayatınızın dönüm noktası olan en özel gününüz olan düğününüzün aynı zamanda en mutlu gününüz olmasını istersiniz.

Düğün Organizasyonu

EN MUTLU GÜNÜNÜZÜ SAĞLAMA ALIN
Bir Ömür Unutulmayacak Rüya Gibi Düğün Organizasyonları
Dünya evine girdiğiniz, hayatınızın dönüm noktası olan en özel gününüz olan düğününüzün aynı zamanda en mutlu gününüz olmasını istersiniz. Ancak evliliğin tatlı telaşı bitmek bilmeyen planlamalar, sorumluluklar ve dağ gibi biriken hazırlıklar ile stres kaynağına dönüşebilir. Bunun önüne geçmek için profesyonel bir ekibin düğününüzdeki organizasyon ve planlama adına tüm sorumluluğu üzerine alması gününüzün güzel anlarının tadını çıkarmanız için çok önemlidir.

Zirve Organizasyon, işte tam bu noktada sektörü içinde yetişmiş uzman ekibiyle, üstün planlama becerileri ve tedarik ağlarıyla sırtınızdan tüm yükü alır ve bir ömür boyu mutluluğun ilk adımı olan özel gününüzü yaşamanız için stres kaynağı olacak tüm engelleri sizin için aşar. Üstelik düğününüzün en görkemli ve tüm misafirleriniz için unutulmaz bir düğün olması için çeşit çeşit şov ve gösterileri, göz alıcı süslemeleri ile herkesi büyüler.

Düğün Organizasyonu Detayları
Nikah Masası Kiralama ve Süsleme
İmzanızla hayatlarınızı birleştirdiğiniz ve misafirlerinizi selamladığınız nikah masasında tüm gözler üzerinizde olacak. Bu yüzden nikah masasının size en uygun ve sizin düğününüze en yakışacak modelini tedarik etmek ve şık, göz alıcı ve yaratıcı süslerle bezemek için Zirve Organizasyon'a güvenin.

Düğün Alanı Süsleme Çalışmaları
Gelin yolu süslemeleri, çiçek takı süslemesi, şamdan kiralama, masa sandalye giydirme ve bağlama hizmetlerimiz ile tüm mekanı masallardan çıkmış bir balo salonu haline getirelim.

Fotoğraf ve Video Çekimi, Tebrik ve Takı Töreni
Düğününüzdeki en güzel anıları, tüm sevdiklerinizin bir araya geldiği mutluluk tablosunu en zarif enstantanelerle ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimlerinizi de gönül rahatlığıyla uzman ekibimize teslim edebilirsiniz. Bunun yanında tebrik ve takı töreninizin planlama ve tören alanının düzenlenmesi gibi çalışmalarla da düğününüzün her anını renklendiriyoruz.

Özel Düğün Şovları
Düğününüzü planlarken misafirlerinizi hayran bırakacak özel şovlar ve etkinlikler düzenlemek en çok keyif duyduğumuz ve yaratıcılığımızı ortaya koyduğumuz aşamadır. Konfeti ve volkan şov bu alanda en çok tercih edilen şovlarımızdandır. Ayrıca özel sürprizlerimize de hazır olun.

Catering Hizmetleri ile Ziyafet
Planlama, ağırlama, süsleme ve şovların yanında tümü kadar önemli bir nokta da misafirlerinize düğününüzün şanına yakışır bir ziyafet sunmaktır. Zirve organizasyon hünerli ekibinin ellerinden çıkan ve tüm menüsünü size özel olarak planladığı enfes yemekleri ile catering hizmetleri konusunda iddialıdır.

Ana Organizasyonlar
Açılış Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu
Düğün Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonu
Kurumsal Organizasyon
Düğün Organizasyonu Gelin Yolu ve Giriş
Düğün Organizasyonu Gelin Giriş Volkan Şov
Bize sadece hayallerinizi fısıldamanız yeterli.
Zirve Organizasyon'un tecrübeli ekibi olarak aklınızdan tüm geçenleri ve daha fazlasını bu özel gününüzde siz ve misafirlerimizin unutamayacağı bir şölene dönüştüreceğiz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN HİZMETLERİMİZ
Düğün organizasyonu gold konsept
Düğün organizasyonu gold konsept
Düğün organizasyonu gümüş konsept
Düğün organizasyonu gümüş konsept
Düğün organizasyonu gelin yolu süsleme
Düğün organizasyonu gelin yolu süsleme
Düğün organizasyonu vazo & supla kiralama
Düğün organizasyonu vazo & supla kiralama
Nikah kürsüsü & kiralık  arka tag ve çiçeği
Nikah kürsüsü & kiralık arka tag ve çiçeği
Düğün organizasyonu masa sandalye kiralama
Düğün organizasyonu masa sandalye kiralama
Düğün organizasyonu napolyon sandalye kiralama
Düğün organizasyonu napolyon sandalye kiralama
Ekipman kiralama
Ekipman kiralama
Kır düğünü organizasyonu
Kır düğünü organizasyonu