Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan Antalya'da
Haber detay

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

"Şu anda karşımda 100 bini aşkın Antalyalı var. Türkiye Yüzyılı'nı beraber inşa edeceğiz. Türkiye Yüzyılı'nın inşası için hazırlandığımız şu günlerde bir kez daha Antalya'nın desteğine talip olmak için sizlerleyiz."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Kepez Turgut Özal Spor Salonu önünde düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, 11 parti ve sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu "Millet İttifakı"nı eleştirerek, masanın altındaki gizli ortak HDP'nin de bu ittifaka dahil olduğunu ve ortak sayısının 9'a çıktığını söyledi. Ayrıca, PKK ve FETÖ'nün de ittifakın bir parçası olduğunu belirtti. Erdoğan, bu oyunun Türkiye'ye yapılmaması gerektiğini ifade ederek, Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı adayı olarak karşısına dikerek bu oyunun arkasındaki mekanizmayı eleştirdi. Erdoğan, "Tıpış tıpış oy vereceksiniz" diyen Kılıçdaroğlu ve ittifakındaki partilerin Türkiye'yi siyaseti ve ekonomisiyle bataklığa saplamak istediklerini belirtti.

"BENİM MİLLETİM YALANA DOLANA EVET DEMEYECEK"
Ne diyorlar? "Selo'yu çıkaracağız." Ondan sonra da Öcalan'ın yerine getireceklermiş. Benim milletim yalana dolana evet demeyecek. Terörist Demirtaş Diyarbakır'da 51 kardeşimizin ölümüne neden oldu. Şimdi cezaevinden çıkaracağız diyorlar. Demek ki Bay Kemal'in HDP ile yaptığı görüşme bu.

"ÜLKEYİ KAMPLARA BÖLMEK İSTİYORLAR"
Ülkeyi bir avuç sapkın ideoloji mensubuna teslim etmek, kardeşi kardeşe kırdırmak istiyorlar. Ülkeye köken ve mezhep ayrışmasını derinleştirerek yeniden kamplara bölmek istiyorlar.

Türkiye'yi bugünkü seviyesine getirmeseydik, emin olun bize karışmazlardı. Biz teslim olmayı değil, mücadele etmeyi seçtiğimiz için hedefteyiz.

Ülkenin her karış toprağına yatırım yaparken kimseyi kökeni, meşrebi veya mezhebi nedeniyle ayırt etmedik. Şimdi Bay Kemal TOKİ'yi kapatacağını söylüyor. Ben göreve gelmeden önce TOKİ'nin yıllık üretimi 40 bin konuttu. Ancak bizim dönemimizde 1 milyon 300 bin konut ürettik. 40 bin ile 1 milyon 300 bin arasındaki farkı görebiliyor musunuz? Bay Kemal, bu millet TOKİ'yi sana yedirmez.

KİRALARDA YAŞANAN FAHİŞ ARTIŞ
Yeni konut projeleriyle, hukuki yaptırımlarla kiralarda yaşanan fahiş artışların yol açtığı sıkıntıyı yine biz çözeceğiz. Yeni konut projeleriyle, hukuki yaptırımlarla kiralarda yaşanan fahiş artışların yol açtığı sıkıntıyı da yine biz çözeceğiz.

Bay Bay Kemal senin arkadaşım Kandil. Onlarla beraber bu yoldasın. Ama bu aziz millet, sevgili vatandaşlarım sana sandıkları mezar edecek.

Ne diyor “100 yıllık Cumhuriyeti değiştireceğiz” diyor, bunu diyen HDP’li bu masada bu da var. Bay Bay Kemal sana bu yolu açmaz benim milletim. Bay bay Kemal CHP'yi öyle bir yere getirdi ki bu parti kurucusu olduğu Cumhuriyete ve kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal'e hakaret edenlerin yuvasına dönüştü.

ALANYA'YA DOĞLAGAZ HABERİ
Önümüzdeki dönemde Alanya, Demre, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Kemer, Kumluca ve Manavgat'a doğalgaz arzı sağlamayı planlıyoruz

Bu gelişme Türkiye'nin enerji altyapısının geliştirilmesi ve doğal gaz kullanımının yaygınlaştırılması yönünde olumlu bir adımdır. Doğal gazın kullanımı daha ekonomik ve çevre dostu bir enerji kaynağı olduğu için bu projenin hayata geçirilmesi, bölge halkının enerji ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak ve bölgenin ekonomik kalkınmasına katkı sağlayacaktır.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Haber detay

Reklam

Haber detay

Anket