Tekirdağ'da 101 Öğrenci Hafızlık İcazetini Aldı
Haber detay

İlk olarak Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen "Hafızlık İcazet Merasimi"nde 23 kız öğrenci, hafızlık icazetlerini aldı. Başkan Erbaş'ın katıldığı ikinci icazet programı ise Saffet Konmaz Camii'nde yapıldı ve 78 erkek öğrenci, hafızlık icazeti almaya hak kazandı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, hafızlık eğitimini tamamlayan öğrencilere icazetlerini takdim ederek, başarılarını kutladı. Erbaş, bu öğrencilerin sadece Kur'an-ı Kerim'i ezberlemediklerini, aynı zamanda onu anlama ve yaşama bilincine sahip olduklarını söyledi.

Hafızlık, İslam dünyasında oldukça önemli bir konuma sahiptir ve birçok öğrenci bu yolda ilerlemektedir. Tekirdağ İl Müftülüğü'nün düzenlediği bu merasimlerde icazet alan öğrencilerin, yaptıkları çalışmalar ve emekleri sonucunda elde ettikleri bu başarı, hem kendileri için hem de toplum için önemli bir adımdır. Biz de tüm öğrencileri kutluyor ve hafızlık eğitiminde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Öğrencilerin başarısını tebrik ediyoruz! Hafızlık icazetini almaya hak kazanan 101 öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Bu önemli adımı atarak, hem kendileri için hem de toplum için büyük bir değer üretmiş oldular. Aynı zamanda hafızlık eğitiminde emeği geçen öğretmenlerimizi de kutluyor, öğrencilerin bu başarısında büyük rol oynayan hocalarımızın emekleri için teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Haber detay

Reklam

Haber detay

Anket