Sünnet Organizasyon

Erkek çocuklarımız için hayatlarında yaşayacakları en önemli günlerden birisi olan sünnet düğünü, birçok farklı etkinlik, gösteri ve mekan süslemeleri ile eğlenceli ve unutulmaz bir güne dönüşebilir.

Sünnet Organizasyon

Fakat bu planlama ve çalışmalar, tecrübeli organizasyon firmaları tarafından yürütülmelidir. Misafirlerin ve davetlilerin gönüllerince eğlenebilmeleri, güzel anılar biriktirebilmeleri için profesyonel bir dokunuş şarttır. Sünnet organizasyonu konusunda yılların verdiği deneyimle çalışmalar yürüten Asır Organizasyon, mekan için gerekli olan malzemelerin temin edilmesinden sünnet eğlencelerine, menü ve ikramlardan sahne hizmetlerine kadar eksiksiz olarak tüm detaylar ile ilgilenmektedir.

 

Sünnet Organizasyonlarında Sunduğumuz Hizmet Çeşitliliği

Sünnet düğünlerinde en önemli husus, kültürümüzle özdeşleşmiş etkinliklere yer verilmesidir. Öyle ki, bu sayede çocuklarımız hem manevi olarak aradığını bulmuş olacak; hem de geleneklerimizi devam ettirmiş olacak. Etkinliğin başlamasından davetlilerin uğurlanmasına kadar tüm organizasyon boyunca, firmamız sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Sünnet Düğünü için Mekan İçi Süslemeleri

Mekan içi süslemeler, hem günün anlam ve önemine hitaben, hem de görsellik katması açısından önemlidir. Firmamız, özenle hazırladığı süsleme özellikleri ile konuklarınız ve davetlilerinize muhteşem bir gün yaşatmanıza olanak sağlıyor.  Hizmetlerimiz kapsamında balon süslemeleri, nazar boncuğu, balon ağacı, çocuğunuzun adının yazılabileceği çeşitli konseptler hazırlamaktadır.

 

Sünnet Düğünlerinde Animasyon Gösterileri

Animasyon gösterileri oldukça geniş alternatiflerle sizlerin istek ve önerileriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Çocuğunuz için stresli olabilecek bu sünnet organizasyonunda, ortamı neşelendirmek; davetlilerin eğlenebilmesini sağlamak için çeşitli animasyon gösterilerine yer veriyoruz. Nasrettin Hoca gösterileri, kukla gösterileri, Karagöz ve Hacivat gösterileri bunlardan sadece birkaçıdır. Bizimle iletişime geçerek, animasyon gösterileri ile alakalı detaylı bilgi alabilir, kendi isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Hizmetlerimiz, İslami sünnet düğünü organizasyonu kapsamında hayata geçirilmektedir.

 

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Konuklarınızı daha kaliteli bir mekanda, daha kaliteli bir menü ile ağırlamak isterseniz; yemekli sünnet düğünü organizasyonu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belirlediğiniz davetli sayısına göre lezzetli menülerimiz hazırlanır, organizasyon günü taze ve sıcak olarak servis edilir. Dilerseniz menüleri özelleştirebilir, özel istek ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Amacımız sizin ve davetlilerinizin bu  özel gün için memnun kalabilmeniz olacaktır.